W naszym punkcie są dostępne znaczki członkowskie na rok 2019: 55,- normalny, 30,- ulgowy i 25,- ulgowy dla młodzieży
WAŻNE Aby na bieżąco otrzymywać informacje o zaproszeniach i relacjach na naszej stronie warto zainstalować aplikację "Nowa Ruda" (dla smartfonów z systemem Android) DO POBRANIA TUTAJ

Koło Duszniki2019-03-16Powitanie Wiosny:Ewa Szczepańska
Koło Kłodzko2019-03-2310 złb/oI. Ołdrzychowice-Wapniarka-Gorzanów
II> Bystrzyca-Wapniarka-Gorzanów
8,3km 361m podejść, 12 pkt GOT"Rajd na Wapniarkę"PTG Krzysztof Kaszuba, PTG Piotr Janowski
Koło Kłodzko2019-03-30PasterkaBiwak ZimowyTadeusz Fedoryka, PTG Krzysztof Kaszuba
Koło Nowa Ruda2019-03-30b/oLudwikowice-Bogusza-Nowa RudaRajd PrzebiśniegHonorowy PTG Czesław Dominas
Koło Przewodników2019-04-06100 zł50Rajd autokarowyKutna HoraPrzewodnik Sudecki Andrzej Behan
Koło Nowa Ruda2019-04-13koszt autobusu 30 osob - 350 zł dzielony na uczestników30 - kto pierwszy ten lepszy .Sokołowsko - Stożek W. - Dzikowiec - Boguszów Gorce13,5 km , 600 m przew. - 19 pkt GOT"Wiosenny tulipan."Przodownik Turystyki Górskiej, Edward Lada

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK proszeni są o samodzielne ubezpieczenie.

REGULAMIN IMPREZY

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich"
w Nowej Rudzie
ma zaszczyt zaprosić Państwa
na "Wiosenny tulipan."
w dniu 13. kwietnia 2019r.

Trasa wycieczki:

Sokołowsko - Stożek Wlk.-Dzikowiec - Boguszów Gorce

Miejsce zbiórki:

08-00 MOK, Nowa Ruda
07-50 InterMarche, Słupiec

Opis trasy:

13,5 km , 600 m przew. - 19 pkt GOT

Zakończenie:

pkp Boguszów 16-06 - Nowa Ruda przyjazd 17-21

Kierownictwo:

Przodownik Turystyki Górskiej, Edward Lada

Koszt:

koszt autobusu 30 osob - 350 zł dzielony na uczestników

Zapisy:

Najpóźniej do godz. 12:00 dnia 2019-04-11 (także w Biurze Koła, Nowa Ruda, Rynek 2, tel. 74 872 0308)

Uwagi:

Wycieczka dość wymagająca, 2 góry do podejścia . Na trasie planowane ognisko , trzeba się zaopatrzyć , jeżeli będą chętni na przystanek pks szpital i drogosław skrz. poinformować przy zapisach. Z Słupca wyjazd 07-50 , MOK 08-00.Gdyby byli chętni na zwiedzenie cerkwi ,jeżeli będzie to możliwe ,to też zgłosić przy zapisie (wiąże to się z dodatkową opłatą ok. 50 zł za grupę). powrót z pkp Nowa Ruda do Słupca we własnym zakresie .pytania mail edol02@wp.pl .zaliczka na bus wynosi 20 zł płatna przy zapisie , ewentualna dopłata i rozliczenie w dniu wycieczki , po 10-04 niewycofana zaliczka przepada .ilość miejsc ograniczona 30 osób. zapraszamy.

Patronat medialny:

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK mogą wykupić ubezpieczenie za 1 zł przy zgłoszeniu udziału z numerem PESEL najpóźniej na 3 dni przed planowaną imprezą.

REGULAMIN IMPREZY