Znaczki członkowskie na rok 2019: 55,- normalny, 30,- ulgowy i 25,- ulgowy dla młodzieży dostępne są w biurze Oddziału PTTK w Kłodzku i w siedzibie naszego Koła.
WAŻNE Aby na bieżąco otrzymywać informacje o zaproszeniach i relacjach na naszej stronie warto zainstalować aplikację "Nowa Ruda" (dla smartfonów z systemem Android) DO POBRANIA TUTAJ

Koło Nowa Ruda2019-10-19Z powodu zbyt małej ilości chętnych wycieczka zostaje odwołana."Szlakiem Zamków Piastowskich cz. III"
Oddział PTTK Kłodzko2019-10-2625 złb/oZieleniec-Velka Destna-ZieleniecOtwarcie wieży na Velkej DestnePrzewodnik Sudecki Witold Telus

Zapis elektroniczny: KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ!

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK proszeni są o samodzielne ubezpieczenie.

REGULAMIN IMPREZY