Znaczki członkowskie na rok 2019: 55,- normalny, 30,- ulgowy i 25,- ulgowy dla młodzieży dostępne są w biurze Oddziału PTTK w Kłodzku i w siedzibie naszego Koła.
WAŻNE Aby na bieżąco otrzymywać informacje o zaproszeniach i relacjach na naszej stronie warto zainstalować aplikację "Nowa Ruda" (dla smartfonów z systemem Android) DO POBRANIA TUTAJ

Koło Nowa Ruda2019-11-23brakb/oNowa Ruda-Gaik-Nowa Ruda10 km, 200m podejść"Na krańcach Wzgórz Włodzickich"Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, Czesław Dominas
Koło Nowa Ruda2019-12-0715,50 zł60Nowa Ruda-Zacisze-SłupiecVI Rajd BarbórkowyPrzodownik Turystyki Górskiej, kol. Edward Lada

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich"
w Nowej Rudzie
ma zaszczyt zaprosić Państwa
na "Na krańcach Wzgórz Włodzickich"
w dniu 23. listopada 2019r.

Trasa wycieczki:

Nowa Ruda - Włodowice - Gaik - Włodowice - Nowa Ruda

Miejsce zbiórki:

9:00 Stadion, Nowa Ruda

Opis trasy:

10 km, 200m podejść

Zakończenie:

14:00 Nowa Ruda, Stadion

Kierownictwo:

Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, Czesław Dominas

Koszt:

brak

Zapisy:

Najpóźniej do godz. 12:00 dnia 2019-11-22 (także w Biurze Koła, Nowa Ruda, Rynek 2, tel. 74 872 0308)

Uwagi:

Planowane jest ognisko na Gaiku, prosimy o stosowne zaopatrzenie

Patronat medialny:

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK mogą wykupić ubezpieczenie za 1 zł przy zgłoszeniu udziału z numerem PESEL najpóźniej na 3 dni przed planowaną imprezą.

REGULAMIN IMPREZY

Regulamin Rajdu: KLIKNIJ!

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK proszeni są o samodzielne ubezpieczenie.

REGULAMIN IMPREZY