Koło Nowa Ruda2018-10-20bilet na pociągb/oŚwierki-Włodzicka Góra-Nowa Ruda12 km, 350m podejść, 11 pkt GOT"Powitanie nowej wieży"Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, Czesław Dominas

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich"
w Nowej Rudzie
ma zaszczyt zaprosić Państwa
na "Powitanie nowej wieży"
w dniu 20. października 2018r.

Trasa wycieczki:

Świerki Dolne - Świerki (Kościół) - Włodzicka Góra - Nowa Ruda

Miejsce zbiórki:

8:20 Stacja kolejowa Nowa Ruda Sprawdź rozkład jazdy

Opis trasy:

12 km, 350m podejść, 11 pkt GOT

Zakończenie:

15:00 Nowa Ruda, Stadion

Kierownictwo:

Honorowy Przodownik Turystyki Górskiej, Czesław Dominas

Koszt:

bilet na pociąg

Zapisy:

Najpóźniej do godz. 12:00 dnia 2018-10-19 (także w Biurze Koła, Nowa Ruda, Rynek 2, tel. 74 872 0308)

Uwagi:

Pod wieżą (na miejscu obok krzyża) planowane jest ognisko, prosimy o stosowne przygotowanie!

Patronat medialny:

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK mogą wykupić ubezpieczenie za 1 zł przy zgłoszeniu udziału z numerem PESEL najpóźniej na 3 dni przed planowaną imprezą.

REGULAMIN IMPREZY