Znaczki członkowskie na rok 2020: 65,- normalny, 40,- ulgowy i 30,- ulgowy dla młodzieży dostępne są w biurze Oddziału PTTK w Kłodzku i w siedzibie naszego Koła od dnia 13.01.
WAŻNE Aby na bieżąco otrzymywać informacje o zaproszeniach i relacjach na naszej stronie warto zainstalować aplikację "Nowa Ruda" (dla smartfonów z systemem Android) DO POBRANIA TUTAJ

Koło Nowa Ruda2020-02-22brakb/oNowa Ruda MOK - Bieganów - Nowa Ruda MOK10 km, 197 m podejść, 12 pkt GOTRajd ZimowyPrzodownik Turystyki Górskiej, Edward Soja

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich"
w Nowej Rudzie
ma zaszczyt zaprosić Państwa
na Rajd Zimowy
w dniu 22. lutego 2020r.

Trasa wycieczki:

Nowa Ruda MOK-Przełęcz pod Krępcem - Bieganów- Stara Lipa - Nowa Ruda MOK

Miejsce zbiórki:

10:00 MOK, Nowa Ruda

Opis trasy:

10 km, 197 m podejść, 12 pkt GOT

Zakończenie:

15:00 Nowa Ruda MOK

Kierownictwo:

Przodownik Turystyki Górskiej, Edward Soja

Koszt:

brak

Zapisy:

Najpóźniej do godz. 12:00 dnia 2020-02-21 (także w Biurze Koła, Nowa Ruda, Rynek 2, tel. 74 872 0308)

Uwagi:

na trasie planowane ognisko proszę o stosowne zaopatrzenie się - kontakt do zapisów tel. 510378498

Patronat medialny:

Koło PTTK im. "Gwarków Noworudzkich" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko z PTTK. Przypominamy jednocześnie, że członkowie PTTK z opłaconymi składkami członkowskimi korzystają z ubezpieczenia grupowego. Uczestnicy nie będący członkami PTTK mogą wykupić ubezpieczenie za 1 zł przy zgłoszeniu udziału z numerem PESEL najpóźniej na 3 dni przed planowaną imprezą.

REGULAMIN IMPREZY